strona główna dojazd kontakt galeria

Masaż zdrowotny kręgosłupa i obręczy barkowej

Do zabiegów leczniczych w porozumieniu z klientem dobieram techniki masażu klasycznego, łącznotkankowego, segmentarnego, chińskiego oraz w wybranych przypadkach także akupresury.

Masaż leczniczy kręgosłupa ma na celu przywrócenie ruchomości kręgów i ich właściwego położenia. Szczególnie wskazany przy skrzywieniach kręgosłupa, skoliozie, przeciążeniach. Działa odprężająco na mięśnie grzbietu.

Gdy boli Cię głowa i szyja, Twoje plecy są spięte i obolałe, czujesz promieniujący ból do kończyn lub cierpisz na inne schorzenie związane z narządami ruchu i nie tylko, a środki przeciwbólowe przynoszą tylko krótkotrwałą poprawę, potrzebujesz czegoś skuteczniejszego. Potrzebujesz zabiegu, który skierowany jest na przyczynę bólu a tym samym likwiduje jego skutki. Potrzebujesz zabiegu, który już po pierwszym seansie może zmniejszyć Twoje cierpienie i przywrócić Ci chęć do życia. Takim zabiegiem jest masaż leczniczy.

Masaż ten, aby przyniósł pożądany efekt, wykonuje się w seriach. Podstawową serią jest 10 do 20 masaży, wykonywanych codziennie lub, co dwa-trzy dni. Częstotliwość zabiegów jest jednak kwestią zaawansowania stanu chorobowego i indywidualnego ustalenia ich z masażystą. Po zakończeniu serii zabiegów, zalecane jest dalsze korzystanie z masaży (zabiegi podtrzymujące, wykonywane 2 do 4 razy w miesiącu) - wówczas Możesz oczekiwać trwałych efektów jego leczniczego działania.

Rozwiązań serwerowych dostarcza: Gandalf