strona główna dojazd kontakt galeria

ZABIEG CHOCOLAT SPA

Działanie zabiegu

Nawilża, tonizuje, odżywia skórę dzięki obecności aminokwasów.

Działa remineralizująco, chroni przed wolnymi rodnikami. Posiada właściwości tonizujące, gdyż poprawia krążenie krwi. Posiada właściwości antycellulitowe.

Piling cukrowy

Zabieg zaczyna się pilingiem cukrowym, który działa eksfoliacyjnie i nadaje skórze miękkość i jedwabistą gładkość. Wzbogacony olejkami odżywczymi z orzechów Macadamia, awokado oraz słodkich migdałów. Masło Shea i masło kakaowe zapewnia suchej skórze głębokie nawilżenie.

Czekolada

Kolejny etap to nałożenie masy czekoladowej na ciało. Samo polewanie i rozcieranie ciepłej, pachnącej czekolady sprawia ogromną frajdę. Teraz jest czas aby odpocząć. Naszym ciałem zajmie się czekolada.

Czekolada jest mieszanką kakao i masła kakaowego, który jest naturalnym tłuszczem uzyskiwanym w procesie podgrzewania, miażdżenie i filtrowania nasion kakao. Nasiana posiadają bogaty skład biochemiczny. Zawierają ponad 800 molekuł o właściwościach nawilżających, tonizujących, rewitalizujących i regeneracyjnych.

Kakao zawiera minerały i składniki mineralne: wapń, żelazo, magnez i fosfor. Magnez poprawia samopoczucie w szczególności kiedy jesteśmy zestresowani. Witaminy A, E I z grupy B. Czekolada zawiera Tryptophan, który jest wykorzystywany przez mózg do wytwarzania neuroprzekaźnika zwanego serotoniną. Wysoki poziom serotoniny wywołuje uczucie szczęścia. Podczas gdy tryptophan może być uznany jako "czekoladowa ecstasy" inny składnik chemiczny phenylethylamine uzyskał przydomek "czekoladowa amfetamina". Wysoki poziom tego neuroprzekaźnika pomaga wywołać uczucie podekscytowania.

Masaż czekoladowo-pomarańczowy

Połączenie zabiegu masażu drenażu limfatycznego z właściwościami ekskluzywnego kosmetyku firmy ABACOSUN krem czekoladowo-pomarańczowy Crema de Chocolate y Naranja.

Dodatkowo krem czekoladowo-pomarańczowy do masażu ciała zapobiega przed nagromadzeniem płynów, posiada działanie drenujące i stymulujące. Masaż z kremem doskonale relaksuje, uspokaja zmysły i poprawia nastrój. Zawiera: masło kakaowe, olej kakaowy, wyciąg z kakao i olejek pomarańczowy.

Rozwiązań serwerowych dostarcza: Gandalf