strona główna dojazd kontakt galeria

Masaż tajski

Masaż tajski jest najbardziej efektywnym masażem świata. W czasie zabiegu przynosi głęboki relaks, zaraz po zabiegu szczęście, a na drugi dzień rozluźnione ciało, elastyczne stawy i pogodę ducha.

W Tajlandii uwielbiają go sportowcy, bo tajski masaż jest masażem głębokim, doskonale rozciąga, świetnie przygotowuje mięśnie do wysiłku, chroni przed kontuzjami.

Masaż tajski jest wyśmienitą formą ruchu dla osób, które na co dzień się nie ruszają. Po tajskim nabierasz ochoty do pracy z własnym ciałem. Daje duży ładunek energetyczny.

Masaż tajski był inspiracją dla metod rehabilitacji tj. terapia manualna. Dla osób z dyskomfortem w części lędźwiowej to prawdziwy skarb. Jeden zabieg daje efekt 3-4 zabiegów klasycznego masażu.

Do masażu tajskiego przygotowywałam się kilka lat przez przygotowanie stanowiska pracy ( mam do dyspozycji obszerną salę, wygodny materac, cudowną narzutę i nowiutką poduszkę), od kilku lat ćwiczę intensywnie pilates, który ma dużo wspólnego z jogą, a masaż tajski to właśnie bierna joga z dodatkiem masażu głębokiego. Poza tym masaż tajski to filozofia otulenia drugiego człowieka ciepłem z podobną czułością jak traktuje się swoje dziecko.

Masaż tajski wykonuje się w ubraniu. Dzięki temu jest wolny od skojarzeń erotycznych. Klient czuje się bezpiecznie w swoim ubraniu, komfortowo. Czym bardziej się rozluźni, tym lepiej można podziałać na stawy, mięśnie i samopoczucie.

Masaż tajski Katowice, szkolenie w szkole Menos. Doskonały nauczyciel z Kartaginy, Nizar Mliki. Ma bogate doświadczenie w zabiegach pochodzących ze wschodu. Uczył się u wielu nauczycieli, a mnie przekazał kwintesencję, najlepsze i najbardziej efektywne techniki masażu tajskiego, tak aby jak najlepiej wykorzystać czas, który klient spędza z masażystą.

Masaż tajski to moja najnowsza zabawka, i moja największa pasja. Mój ulubiony sposób pracy z klientem.

Serdecznie zapraszam.

Aleksandra Bujak

Osoby zainteresowane usługą masaż tajski z miast ościennych tj. Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice odsyłam do strony Dojazd

Rozwiązań serwerowych dostarcza: Gandalf