strona główna dojazd kontakt galeria

Masaż odchudzający

Działa. Pomaga realnie schudnąć i to w dobrym stylu. Na godzinnym zabiegu można zrzucić nawet 30dkg. Odchudzam od dwóch lat i widziałam wiele budujących przykładów. Przychodziły osoby, które same nie są w stanie schudnąć. Po serii zabiegów były lżejsze o ok. 4kg.

Jak zaplanować serię zabiegów? Jeśli masz do zrzucenia ok. 5 kg to najlepiej wziąć serię 12 zabiegów w ciągu 6 tygodni. Osoby z większymi ambicjami mogą skorzystać z 20 zabiegów w rytmie dwa razy w tygodniu lub raz, ale wtedy konieczna jest również godzina ćwiczeń tygodniowo.

Skuteczność zabiegów mierzymy na wadze, nie centymetrem. Liczą się prawdziwe kilogramy. Jeśli odchudzany korzysta z konsultacji z dietetykiem, zauważy spadek masy tkanki tłuszczowej (mierzony specjalną wagą).

Opis serii zabiegów

Pierwszy zabieg trwa godzinę. Jest to przyjemny masaż drenujący. Jeśli organizm zatrzymuje wodę, różnicę można odczuć już po pierwszym zabiegu. Ma on również zadanie diagnostyczne. Drugi zabieg w serii to algi z masażem całościowym. Rekordzistka schudła po takim zabiegu 1,5 kg, ale niektóre panie nie zmieniły wagi. Nie ma reguły, każdy organizm jest inny, ale masaż wszystkim pomaga. Celem zabiegu algowego jest oczyszczenie skóry z toksyn. W czasie zabiegu ciało jest poddawane temperaturze, dzięki czemu otwierają się pory, toksyny wychodzą wraz z potem, algi mogą wniknąć w głębsze partie naskórka. Skóra po zabiegu lepiej wygląda, jest bardziej gładka, elastyczna i napięta. Zabieg jest detoksykujący, wyszczuplający i antycelulitowy. Następne zabiegi to intensywne, dynamiczne masaże wykonywane na kremie wyszczuplającym. Ostatnim w serii zabiegów jest położenie glinki na ciało. Po zrzuceniu paru kilogramów taki zabieg należy się naszej skórze.

Krem wyszczuplający służy do masażu profesjonalnego, modelującego sylwetkę. Krem skutecznie likwiduje objawy cellulitu i zmniejsza grubość tkanki tłuszczowej. Stosowany odpowiednio wcześniej i regularnie u osób ze skłonnością do skórki pomarańczowej zapobiega jej powstawaniu, poprawia mikrocyrkulację i oczyszcza skórę z toksyn (produktów przemiany materii). Wyciągi roślinne w połączeniu z kofeiną pobudzają proces lipolizy – proces rozkładu tłuszczu do wolnych kwasów tłuszczowych i ich eliminację z komórek. Dodatek L-karnityny przyspiesza metabolizm trójglicerydów. Krem likwiduje świeże rozstępy i rozjaśnia już istniejące, ujędrnia i uelastycznia skórę.

Składniki aktywne: algi laminaria i fucus, wyciąg z bluszczu, ostrokrzewu i przywrotnika, kofeina, L-kamityna

Serdecznie zapraszam

Odchudzanie i modelowanie sylwetki

  Czas masowania Cena
Masaż odchudzający na kremie wyszczuplającym 60 minut80 zł

Masaż obejmuje nogi, pośladki, brzuch i ręce ze szczególnym uwzględnieniem miejsc problematycznych. Cykl masaży obejmuje 10 zabiegów, w tym dwa zabiegi na ciało: algi i glinkę.

Rozwiązań serwerowych dostarcza: Gandalf